Smak wakacji za grosze, czyli przegląd gofrownic do 100 złotych

Sezon wakacyjny w pełni. Dla wielu z nas to świetna okazja do choćby krótkiego wypadu nad morze czy w góry. Gdybyśmy mieli wskazać smak, który najbardziej kojarzy nam się z wakacjami, bez wątpienia wskazalibyśmy gofry. Sporo osób nie wyobraża sobie urlopu bez zjedzenia przynajmniej jednej porcji tego pysznego deseru. A gdyby tak cieszyć się smakiem gofrów nie tylko podczas urlopu, ale też w domowym zaciszu? Z odpowiednią gofrownicą to żaden problem! Sprawdź nasze zestawienie gofrownic do 100 zł i zdecyduj, które urządzenie okaże się w Twoim przypadku najlepszym wyborem.

Gofry - przepis podstawowy

Najciekawsze gofrownice do 100 zł – nasz wybór

Gofrownica Ravanson GR-7010

Nasze zestawienie otwiera gofrownica GR-7010 popularnej marki Ravanson. Tym, co zwraca w niej uwagę już na pierwszy rzut oka, jest oryginalny wygląd płytki, za pomocą której przyrządzisz gofry o uroczym kształcie serduszek. Urządzenie zostało wyposażone w lampki kontrolne i termostat, dzięki czemu znacząco ograniczysz ryzyko przypalenia gofrów. 5 poziomów opiekania pozwoli Ci dopasować stopień wypieczenia na taki, na jaki będziesz mieć w danym momencie ochotę. Funkcja „reheat” przyda Ci się, jeśli gofry już nieco ostygną i będziesz chciał je w szybkim czasie podgrzać.

Gofrownica Lafe GFH-001

Gofrownica ta przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom klasycznych prostokątnych gofrów. Urządzenie to umożliwia przygotowanie dwóch dużych gofrów jednocześnie. Wysoka moc gofrownicy skraca czas potrzebny na upieczenie gofrów do minimum. Nieprzywierająca powłoka sprawia, że czyszczenie gofrownicy jest dziecinnie proste.

Gofrownica MPM S-633 Go

Gofrownica MPM S-633 Go to urządzenie dedykowane tym z nas, którzy zamierzają przygotowywać gofry przynajmniej kilka razy w tygodniu. Wytrzymała obudowa to bowiem gwarancja, że urządzenie będzie Ci służyć latami. Podobnie jak w przypadku gofrownicy Ravansona wyposażona została ona w 5-stopniową regulację temperatury oraz termostat. Dbasz o linię? Dzięki teflonowej powłoce, umożliwiającej beztłuszczowe pieczenie, gofrownica ta może być rozwiązaniem właśnie dla Ciebie.

Gofrownica Saturn ST-EC0153

Ostatnią gofrownicą, która znalazła się w naszym zestawieniu, jest ST-ECO153 marki Saturn. Niebanalny design to tylko jedna z rzeczy, jaką zaskakuje urządzenie. Sporą zaletą tej gofrownicy jest również dochodząca do 1200 W moc, co czyni ją jednym z liderów na tle gofrownic z niższej półki cenowej. Kolorowy wskaźnik poinformuje Cię, kiedy urządzenie będzie w gotowości. Poręczny schowek na kabel ułatwia przechowywanie gofrownicy, co może mieć szczególne znaczenie, gdy dysponujesz kuchnią o niedużym metrażu. Obawiasz się poparzenia? Dzięki dodatkowemu zabezpieczeniu przed przegrzaniem to już nie problem.

Pyszne i niedrogie gofry? To możliwe!

Jak widać, znalezienie odpowiedniej gofrownicy nawet przy niewielkim budżecie nie powinno nastręczać zbyt wielu problemów. Mnogość dodatków sprawia, że każdego dnia będziesz mógł cieszyć się innym smakiem gofrów. Chcesz wiedzieć więcej? Zajrzyj na: https://www.neonet.pl/do-kuchni/gofrownice.html i sprawdź, jakie jeszcze funkcje znajdziesz w nowoczesnych gofrownicach.

 

Odpowiedz

Twój adres mailowy nie bedzie opublikowany.

Możesz użyć języka HTML w postaci takich tagów i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*