Kontakt + o mnie

Katarzyna Szatkowska

Jeśli masz ochotę porozmawiać lub napisać w jakiejkolwiek sprawie – zapraszam serdecznie. W przypadku współpracy komercyjnej wystawiam faktury VAT.

Mail: katarzyna@wkrainiesmaku.pl

Telefon: 509 014 963

Odpowiadam na wszystkie maile, więc jeśli nie otrzymasz ode mnie wiadomości zwrotnej w ciągu 3 dni, zadzwoń lub zostaw komentarz na blogu. Niestety, maile czasem wpadają mi do spamu.

Mam na imię Katarzyna. Mieszkam w Poznaniu. Z wykształcenia jestem biotechnologiem, technologiem żywności i dietetykiem (ale z racjonalnym podejściem do żywienia i gotowania). Wiedzę i doświadczenie zdobywałam na uniwersytetach w Poznaniu, Irlandii, Norwegii i na amerykańskim Harvardzie. Nieskromnie się pochwalę, że mojemu życiu akademickiemu towarzyszyło sporo sukcesów, a moje akademickie osiągnięcia zwieńczył tytuł laureatki Studenckiego Nobla oraz Medal Uniwersytetu im. A. Mickiewicza za wybitne osiągnięcia w nauce.

Obecnie zajmuje się prawem żywnościowym w ramach działalności Centrum Znakowania Żywności,…

Logo Centrum Znakowania Żywności

…współpracuję jako ekspert-dietetyk z portalami internetowymi i firmami. Redaguję również książki o tematyce kulinarno-żywieniowej, artykuły popularnonaukowe, przepisy i teksty do wydawnictw typu custom publishing.

W tzw. „wolnych chwilach” z pełnym zaangażowaniem oddaję się eksperymentom kulinarnym. Lubię kuchnię lekką, zdrową i nietuzinkową. Tworzę własne interpretacje popularnych specjałów kuchni świata lub dania zupełnie improwizowane (najczęściej). Uwielbiam odkrywać nowe połączenia smaków i dzielić się swoimi odkryciami. Prowadzę szkolenia i warsztaty kulinarne, zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Do niedawna zajmowałam się też projektem BlogerChef, a w jego ramach organizacja rozmaitych eventów kulinarnych.

Blog W Krainie Smaku jest dla mnie kulinarnym notesem, pamiętnikiem i sposobem na kreatywne spędzanie czasu.

Cieszę się opinią perfekcjonistki, która lubi mieć wszystko „pod kontrolą” i „dopięte na ostatni guzik”. Kocham pracę z ludźmi, duże, kreatywne projekty i nowe wyzwania. W poniższych linkach znajdziecie informacje o niektórych z nich:

Warsztaty wypieków świątecznych: https://wkrainiesmaku.pl/18620/swiateczne-wypieki-garsc-inspiracji/

Warsztaty z elementami kuchni molekualrnej: https://wkrainiesmaku.pl/14013/moje-zdrowo-molekularne-warsztaty-w-spot-z-oldpolandami-i-gouda-z-radzynia/

Warsztaty zdrowej kuchni: http://kuzniadobregosmaku.pl/warsztaty-zdrowej-kuchni.html

Warsztaty „Kwiaty na talerzu”: http://kuzniadobregosmaku.pl/warsztaty-kwiaty-jadalne.html

Obóz Kuchni Artystycznej: http://www.kompas.pl/obozy,kolonie,Oboz_Kuchni_Artystycznej,2310,35.htm

Portal do którego stworzyłam kontent i którego jestem ekspertem: http://www.opiekanadchorym.pl/ 🙂

Strona dla której tworzę artykuły i przepisy: http://qafp.pl/dobrywybor

1 komentarzy

Odpowiedz

Twój adres mailowy nie bedzie opublikowany.

Możesz użyć języka HTML w postaci takich tagów i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*