Party like a lord – zdobądź zaproszenie na imprezę Somersby!

Kochani,

Dziś chciałam się Wam pochwalić zaproszeniem na jedną z najbardziej spektakularnych imprez tego roku – PARTY LIKE A LORD organizowanej przez Somersby 27 września: https://www.facebook.com/events/961116180580584/

Ale co najważniejsze – Wy też możecie takie zaproszenie otrzymać! Absolutnie każdy ma szansę wygrania dwuosobowej wejściówki. Za chwilę napiszę co należy zrobić. Najpierw jednak dlaczego warto spróbować.

Party like a lord - zacmienie

Gwiazdą wydarzenia będzie Ella Eyre (https://www.youtube.com/user/EllaEyreVEVO), brytyjska wokalistka i kompozytorka, która zyskała popularność nagranym wspólnie z RUDIMENTAL utworem „Waiting All Night”.  Ten hit błyskawicznie trafił na 1 miejsce UK Singles Chart.

Ella poznała już polską publiczność podczas tegorocznego Orange Warsaw Festival i bardzo jej się w naszym kraju spodobało. Dlatego przyjedzie do nas ponownie:

Oprócz niej wieczór uświetnią DJ Mathew Clark i Mibro oraz Natalia Nykiel.

Podczas imprezy Lord Somersby zadba nie tylko o nasz muzyczny apetyt – głód kulinarnych wrażeń zaspokoimy w 10 najlepszych foodtruckach w mieście. Ponadto serwowane będą przygotowane specjalnie na tę okazję orzeźwiające drinki na bazie Somersby.

Będą też zacne niespodzianki – każdy, kto podzieli się imprezowym #Friendsie #Somersby, dostanie nagrodę.

Ja osobiście już się nie mogę doczekać! Mam nadzieję, że Wy również dołączycie. Wszelkie szczegóły dotyczące tego co zrobić by otrzymać bilet i regulamin konkursu znajdziecie na stronie www.somersby.pl.

A tu tak skrótowo:

Zasady konkursu - party like a lord

To, co widzimy się niebawem?

Odpowiedz

Twój adres mailowy nie bedzie opublikowany.

Możesz użyć języka HTML w postaci takich tagów i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*