Utrata wagi zaklęta w pudełko – dieta pudełkowa

Jak stracić na wadze, kiedy nie ma czasu i siły na ćwiczenia? To pytanie, które zadaje sobie coraz więcej osób. Rośnie odsetek Polaków wykonujących pracę umysłową, a ta nie sprzyja aktywności fizycznej. Siedzący tryb życia wpędza ich w nadwagę.

Rozczarują się ci, którzy liczą, że wszystko załatwi jakaś magiczna tabletka. Niestety, gdyby odchudzanie było tak proste, to ten artykuł nie byłby nikomu potrzebny, a wszyscy bylibyśmy idealnej wagi. Ale nie rozpaczajmy, bo nie wszystko stracone!

Jest jeszcze znana od tysięcy lat, przez wielu gloryfikowana, przez wielu znienawidzona, stara dobra przyjaciółka ludzkości: dieta. Nie żadna „dieta cud”, a najzwyklejsza, zaplanowana starannie przez specjalistów i wprowadzana dzień w dzień w życie dieta. Lecz nie jest też tak, że nic nie uległo zmianie, bo oto mamy nową szatę dla starego obyczaju: dietę pudełkową.

Odchudzanie z dostawą do domu

Czym jest dieta pudełkowa? Dostosowaniem tego, co już znamy, do realiów XXI wieku. Jest to usługa, w której ktoś za nas wykonuje połowę pracy związaną z naszym odchudzaniem – wykwalifikowany dietetyk przygotowuje plan posiłków opartych o założenia konkretnej diety, kucharze przygotowują odpowiednie dania, starając się, aby ich prozdrowotny charakter nie wpływał na walory smakowe, a na koniec kurier dostarcza to wszystko pod nasz próg w rzeczonych pudełkach, od których dieta pudełkowa bierze swoją nazwę.

Naszą rolą pozostaje tylko rozkoszować się tą dobrą kuchnią i nie jeść niczego innego poza nią. Tylko tyle i aż tyle. Zapytacie: jak to możliwe, żeby schudnąć na jedzeniu na dowóz? Otóż to bardzo proste. Wystarczy wcześniej ustalić zapotrzebowanie energetyczne swojego organizmu, czyli, mówiąc po ludzku, ile kalorii potrzebuje ciało osoby o mojej wadze, wzroście, wieku i aktywności, żeby taką wagę otrzymać. Potem odejmujecie troszkę od wyniku i dietę pudełkową o takiej właśnie kaloryczności zamawiacie.

Jeżeli nie wiecie jak to zrobić, nie martwcie się. Dostawcy zapewniają przeznaczone do tego narzędzia na swoich stronach internetowych. Świetnym przykładem jest tutaj dieta pudełkowa Maczift. Na jej stronie internetowej możemy za pomocą kilku kliknięć dopasować plan żywienia do naszych oczekiwań. Wystarczy określić czy chcemy schudnąć, jeść zdrowo, czy może zbudować masę mięśniową, podać parametry swojego ciała i gotowe. Dieta pudełkowa Maczfit oferuje także konsultacje telefoniczne ze swoim dietetykiem, jeżeli nie jesteśmy pewni czy nasz wybór jest odpowiedni. Wszystko w trosce o to, żeby odżywiać się zdrowo i bezpiecznie.

Pudełka dla każdego

Jak wspomnieliśmy wyżej, dieta jest nie tylko dla osób zmagających się z nadwagą. Jest też wskazana dla osób intensywnie trenujących albo takich, które chcą po prostu ogólnie poprawić swoje zdrowie i zerwać ze złymi nawykami żywieniowymi, albo śmieciowym jedzeniem. Dzięki diecie pudełkowej nie trzeba robić żadnych zakupów. A to, czego nie mamy w lodówce, nie będzie nas kusić, żeby podjadać między posiłkami.

Jeśli chcesz schudnąć, a nie wiesz, od czego zacząć lub boisz się, że brak ci samozaparcia, może się okazać, że to rozwiązanie właśnie dla ciebie. Dieta pudełkowa to szansa, by zgubić brzuch, nie tracąc przy tym głowy.

Zobacz też:

https://wkrainiesmaku.pl/22231/catering-dietetyczny-dla-kazdego/

Odpowiedz

Twój adres mailowy nie bedzie opublikowany.

Możesz użyć języka HTML w postaci takich tagów i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*