Wyniki konkursu z kuchnią włoską

Bardzo dziękuję za tak dużo zgłoszeń do konkursu z kuchnią włoską! Bardzo mile mnie zaskoczyłyście. Pomysły są naprawdę świetne i na pewno będę je po kolei wypróbowywać, zaczynając od dziś. Za kilka godzin (mam nadzieję) powstanie trójkolorowa lazania. A potem panzanella i reszta pyszności. Lista zakupów już przygotowana. Liczę, że znalezienie anchovy i małż nie będzie stanowiło wyzwania.

Niestety, nagrodzić mogę jedynie 5 osób. Zadanie niełatwe, ale musiałam dokonać wyboru. Prezent od wydawnictwa „Jedność” – „Ilustrowana szkoła gotowania. Kuchnia włoska krok po roku” powędruje do:

1. NTW (Getato di Riso i in.)

2. Silver Teaspoon (Panzanella, Tagliatelle z pesto trapanese)

3. Ewelina z Anyżkowo (Tortellini z krewetkami, Lazania w trzech kolorach, Makaron z wódką)

4. Whiness (Makaron z szynką parmeńską w sosie szafranowym)

5. DD (Spaghetti alla putanesca)

Świetna robota Dziewczyny! Zainspirowałyście nawet moją nieprzepadającą za gotowaniem Mamę do makaronowych eksperymentów.

Raz jeszcze dziękuję WSZYTSKIM uczestniczkom zabawy za wspaniałe przepisy. A zwyciężczynie poproszę o przesłanie adresu do wysyłki nagrody na katarzyna@wkrainiesmaku.pl.

3 komentarzy

  1. Dziękuję za ksiązkę.
    Jest przepiekna.
    Cały wieczór ją przeglądałam 🙂

    i mam ogoromną ochotę zrobić kolorowe pierogi 🙂

    Pozdrawiam ciepło.

Odpowiedz

Twój adres mailowy nie bedzie opublikowany.

Możesz użyć języka HTML w postaci takich tagów i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*