Zostań pierwszym polskim BlogerChef’em!

Nareszcie!

Konkurs „BlogerChef”, który organizuję z Markiem z Doceń Polskie właśnie wystartował!

Gorąco zapraszam do udziału wszystkich kulinarnych blogerów! Zabawy będzie naprawdę sporo. A do wygrania są super nagrody rzeczowe oraz świetne warsztaty. Nie takie na jakie zwykle nas zapraszają – z szefami kuchni. Teraz to my (a właściwie Wy bo ja nie mogę) będziemy szefami kuchni. Będziemy gotowali w najlepszych restauracjach nasze popisowe dania. Korzystając z najlepszego sprzętu i składników. Oraz pomocy koleżanek i kolegów blogerów. I tak przez 5 miesiecy. A potem wielki finał i spoooro niespodzianek!

Ze szczegółami konkursu możecie zapoznać się na stronie BlogerChef’a. A swoje zgłoszenia przesyłać poprzez facebook’ową aplikację.

Listopadowe zadanie konkursowe brzmi:

Zaproponuj swoje popisowe menu inspirując się kuchnią śródziemnomorską – kuchnią włoską, bałkańską, turecką, etc.

Grudniowe zadanie konkursowe brzmi:

Zaproponuj swoje popisowe menu inspirując się kuchnią Europy Środkowej i Wschodniej – kuchnią polską, czeską, austriacką, ukraińską, rosyjską, etc.

Styczniowe zadanie konkursowe brzmi:

Zaproponuj swoje popisowe menu inspirując się kuchnią Europy Zachodniej i Północnej – kuchnią niemiecką, francuską, angielską, irlandzką, skandynawską, etc.

Prześlij przepis wraz ze zdjęciem na danie główne i przystawkę lub danie główne i deser korzystając z aplikacji konkursowej na naszym fanpage (FB.COM/BLOGERCHEFPL).

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

I do zobaczenia na półfinałach!

12 komentarzy

  1. Jesteś niesamowita. Skąd bierzesz siły Kasiu? Gratuluje nowego portalu. Życzę fajnej zabawy (ja mało konkursowa jestem)i mnóstwa fajnych pomysłów!!!Pozdrawiam!

    • Ten pomysł jest tak fajny, a praca przy nim tak ciekawa, że po prostu nie sposób się od niej oderwać 🙂 A i współpraca z „Doceń polskie” przebiega bardzo pomyślnie.

    • Jestem na pewno pierwszą blogerką, która o tym pisze bo razem z Markiem wczoraj uruchamiałam ten konkurs. Poza tym informacja o inicjatywie „poszła” do naszych patronów medialnych.

  2. Nie wiem czy dobrze zrozumiałam..

    Jeżeli wezmę udział w listopadzie i nie dostanę się do szczęśliwej ósemki to dalej w kolejnych miesiącach nie biorę udziału w konkursie?

Odpowiedz

Twój adres mailowy nie bedzie opublikowany.

Możesz użyć języka HTML w postaci takich tagów i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*