I półfinał BlogerChef’a – w barwach mistrzów EURO 2012

Buenos dias!

Drodzy Blogerzy! Mam dla Was kilka świetnych wiadomości 🙂

Jestem pewna, że bez względu na to czy jesteście kibicami piłki nożnej czy nie, takie nazwiska jak Iker Casillas, David Silva czy Andres Iniesta nie są Wam obce. Jeśli kojarzycie je z piłką nożną to jest to właściwe skojarzenie. Jeśli dodatkowo myślicie – ”To chyba reprezentacja Hiszpanii” to jest to już strzał w dziesiątkę.

Ale co piłka nożna ma wspólnego z blogerami i to na dodatek blogerami kulinarnymi?

Okazuje się, że może mieć sporo.

Jak wiecie w ramach konkursu BLOGERCHEF organizujemy pięć spotkań z gotowaniem na żywo. Pierwsze, w czasie którego będziecie gotowali dania kuchni śródziemonomorskiej, odbędzie się już 19 stycznia 2013 r.

Gdzie? W Hotelu MISTRAL w miejscowości Gniewino na Pomorzu. Tym samym, w którym mieszkała reprezentacja Hiszpanii podczas EURO 2012.

Miejsce jest niesamowite pod każdym względem. Nie da się tego opisać, to trzeba po prostu zobaczyć! Hiszpańskie kolory, hiszpańskie napisy, wszechobecne piłki… Atmosfera naprawdę robi wrażenie!

Tak więc zgłaszajcie się do BlogerChef’a przez naszą facebookową aplikację.

Kolejna dobra wiadomość – spotykamy się na miejscu już 18 stycznia, więc będzie również czas na małą integrację 😉 Koszty Waszego dojazdu i pobytu w hotelu bierzemy na siebie.

Zatem – do roboty! Zostało już tylko kilka dni by przygotować i opublikować swój przepis konkursowy. Deadline to 30 listopada.

Do zobaczenia w Gniewinie!

5 komentarzy

Odpowiedz

Twój adres mailowy nie bedzie opublikowany.

Możesz użyć języka HTML w postaci takich tagów i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*