Catering dietetyczny dla każdego

Catering dietetyczny cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Wynika to przede wszystkim ze wzrostu świadomości na temat zdrowego odżywiania. To właśnie odpowiednio zbilansowana dieta stanowi klucz do dobrego samopoczucia, zdrowia oraz smukłej sylwetki. Niestety praca i codzienne obowiązki doprowadzają do tego, że nie zawsze udaje się znaleźć odpowiednio dużo czasu, by móc samodzielnie przygotować posiłki. Dlatego właśnie alternatywą może być dieta pudełkowa, która dotrze bezpośrednio pod drzwi naszego domu. To bardzo wygodne rozwiązanie. Jakimi jeszcze zaletami się charakteryzuje?

Dlaczego warto zdecydować się na catering dietetyczny?

Na dietę pudełkową warto zdecydować się z wielu powodów. Usługa zadowoli wszystkie zabiegane osoby, które na co dzień nie mogą pozwolić sobie na spędzenie dużej ilości czasu w kuchni. Przygotowywanie posiłków wiąże się nie tylko z gotowaniem, ale także zakupami oraz sprzątaniem. Jeśli zaczyna brakować czasu, bardzo często sięgamy wówczas po możliwość zamówienia posiłków typu fast food. Niestety zazwyczaj nie są one dietetyczne i w negatywny sposób mogą odbić się również na naszym zdrowiu. Zdrowa dieta w postaci cateringu dietetycznego z całą pewnością okaże się rozwiązaniem o wiele bardziej korzystnym. 

Catering dietetyczny pozwala nie tylko na smaczne, ale i zdrowe odżywianie. Choć samo słowo dieta większości osób kojarzy się z wyrzeczeniami, okazuje się jednak, iż odpowiednio zbilansowane posiłki w dietach pudełkowych pokrywają w pełni dzienne zapotrzebowanie kaloryczne, a jednocześnie umożliwiają zdrowe odchudzanie. Różnorodne posiłki są także wyjątkowo smaczne, dlatego każdego dnia cieszą podniebienie. Dietetyk dba o to, aby do organizmu zostały dostarczone wszystkie potrzebne składniki pokarmowe.

Na rynku cateringów dietetycznych można zdecydować się na bardzo szeroki wyrób rozmaitych propozycji. Każdy zatem znajdzie dla siebie odpowiednią dietę. Daje to również świetną okazję dla próbowania nowych potraw. Dieta pudełkowa oferuje możliwość próbowania setek dań. Nie zawsze posiadamy czas lub umiejętności do ich wykonania, natomiast wizyty w restauracjach mogłyby okazać się bardzo kosztowne. 

Taki rodzaj diety przynosi szybkie i widoczne efekty. Każda osoba decydująca się na skorzystanie z tego typu usługi, może to zrobić z innego powodu. Pewna grupa osób może bowiem chcieć schudnąć, inna przybrać na masie ciała, a następna robi to wyłącznie dla poprawy własnego zdrowia i dobrego samopoczucia. Niezależnie od celu, w każdym przypadku będzie można go osiągnąć w efektywny sposób. To właśnie dieta stanowi bowiem podstawowy element w budowaniu odpowiedniej sylwetki i dobrego samopoczucia. Gwarancją powodzenia będzie zatem jadłospis stworzony przez doświadczonego dietetyka i świeże posiłki przygotowane przez profesjonalną firmę cateringową.

Jak wybrać dla siebie dietę pudełkową?

Podejmując decyzję o skorzystaniu z usług konkretnej firmy, należy wziąć pod uwagę kilka podstawowych aspektów. Chodzi przede wszystkim o region dostaw, kaloryczność diety, godziny dostaw, możliwość wskazania własnych preferencji i ewentualnych zaleceń zdrowotnych, a także wskazania listy produktów, których nie chcemy w swojej diecie. Możliwość dopasowania cateringu do własnych preferencji jest bardzo ważna, dzięki temu każdy klient będzie zadowolony z jakości zamówionej przez siebie usługi.

Jednocześnie warto kierować się również doświadczeniem firmy oraz dobrymi opiniami innych klientów. Najlepszy catering dietetyczny gwarantuje nie tylko smaczne i zdrowe posiłki, ale także wysoką jakość obsługi i dobry kontakt. Catering dietetyczny proponowany przez LightBox okazuje się idealnym wyborem. Oferuje smaczne diety pudełkowe z wyborem menu, które każdy dopasuje do swoich potrzeb.

Jednocześnie posiłki są skomponowane zgodnie z zaleceniami Instytutu Żywienia i Żywności oraz norm WHO. Gwarantują one zatem odpowiednią kaloryczność i niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu mikro i makroskładniki. Posiłki każdorazowo wykonywane są ze świeżych produktów o niskim indeksie glikemicznym. Dieta inspirowana jest głównie kuchnią śródziemnomorską, która jest nie tylko smaczne, ale także bardzo zdrowa. Firma właściwie dba o bezpieczeństwo swoich posiłków, dlatego stosowane są wysokiej jakości opakowania, które mogą być przeznaczone do bezpośredniego podgrzewania poszczególnych potraw oraz są w pełni bezpieczne w kontakcie z żywnością. Jednocześnie nie zapomniano o dbałości o środowisko. Opakowania w 100% nadają się do recyklingu. 

Każdy z klientów może znaleźć dietę dla siebie. Oferowanych jest bowiem 10 diet i aż 8 poziomów kaloryczności. Dieta Slim pomoże w pozbyciu się zbędnych kilogramów, natomiast dieta Sport osiągnąć doskonałą formę. Zdecydować się można również na dietę wegetariańską, dietę bez ryb lub dietę bez laktozy. Posiłki mogą zostać dostarczone do domu lub biura. Odbywa się to każdego dnia rano, przy użyciu dedykowanej floty samochodów-chłodni. Odpowiednie warunki dowozu są gwarancją świeżości i jakości potraw. 

Odpowiedz

Twój adres mailowy nie bedzie opublikowany.

Możesz użyć języka HTML w postaci takich tagów i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*